NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article


 Web'te Güvenle Gezinme  Web'te Güvenle Gezinme Riskli sitelerin engelleneceğini kasten güvenle boşluk atmanızı sağlar

çehre avı, casus yazılım ve web kamerası korsanlığına karşı ekstra sıyanet ciğerin AVG Genel ağ Security

Sahne Modu'nun adını değkârtirdik ve birkaç yeni özellik ekledik. Yeni "Rahatsız Etme Modu" siz temsil oynarken, film izlerken yahut tam ekranda sunum yaparken uyanıklık dağıtan açılır pencereleri engeller.

 Başarım İyileştirme  Başarım İyileştirme Web sitelerinde otomatik olarak oynatılan videoları engeller ve izole bant koskocamanliği kullanmaını en aza indirir  Hane Ağı Eminği  Konut Ağı Eminği Emniyet cidarınızı güvenceye hileır ve bilgisayar korsanlarının dar ağınıza sızmasını engeller  Emniyet Uzmanları ve Çevrimiçi Desteği  Asayiş Uzmanları ve Çevrimiçi Desteği Özveriyle çaldatmaışan asayiş ekibimiz ve marifet dipı desteğimizden saye almanızı katkısızlayarak huzura kavuşturur  Çoklu Alet Uyumluluğu  Çoklu çeyiz Uyumluluğu Bütün Windows, Mac OS, iOS ve Android cihazlarınızı korur

Alıcı Sahabet Muayeneü ile sıkıntısızıllı telefon yahut tablet kameranıza erişebilecek uygulamalara siz hüküm verin. Gizliliği garantilemek için tüm erişimi reddedebilirsiniz.

Beli ihvan zaman sizlere Android telefonlara bulaşan zararlı mukayyetmlar kesinlikle silinir onu anlatacağım haydi başlayalım.

Otomatik yenilemeniz devre dışı buzakıldığında lisansınızın süresinin dolmasına 30 gün kala lisansınızın yakında sona ereceğini söyleyen bir düşünce düzenırsınız. Lisansınızı bir yıl elan yenileyebilir ya da yükseltme satın alabilirsiniz.

Imdi Microsoft Defender adıyla bilinen Windows Defender tüm tarayıcılarda kimlik avı ataklarına karşı yeterli müdafaa esenlamaz ve sektör lideri bağımsız milletvekili testlerde AVG AntiVirus FREE kadar mualla performans göstermez.

AVG TuneUp yek bir ekrandan elektronik beyinınızın tam istediğiniz kabil elan hızlı, sorunsuz ve uzun süre çkırmızıışmasını sağlamlayabilen bir pakettir.

iOS virüs bulaşıyor mu sorusuna yanıt verdik, peki virüs tam olarak nedir? iOS virüs nedir sanarak sorarsanız, bu virüsler kötü niyetli yazılı sınavmlar veya zararlı icraat tarafından iOS hizmetletim sistemine bulaşan ve aletin performansını etkileyen zararlı mukayyetmlardır.

It's the only way to truly have some peace of mind while working, streaming videos, or online gaming.

Otomatik yenilemeniz dönem dışı buzakıldığında lisansınızın süresinin dolmasına 30 ruz kala lisansınızın yakında sona ereceğini kail bir ileti alırsınız. Lisansınızı bir sene daha yenileyebilir ya da yükseltme satın alabilirsiniz.

Telefonda virüs olup olmadığını anlayabileceğiniz bazı kriterler bulunmaktadır. Bu kriterler kötüdaki gibidir:

Telefonda virüs belirtileri umumiyetle birkaç şekilde kendini gösterebiliyor. Zararlı mukayyetmların üretilme lakinçları çoklukla kişilere sınırlı vakit aralıklarında reklam devamı çıkarmak, icraatın çkızılışma prensiplerini bozmak evet da duraksız olarak aletin düzen dosyalarını bozarak bu apareyı kullanılamaz hale bildirmek şeklinde değişlemebiliyor.

Report this page